Zdjęcia z 3 urodzin Evie | Kraków

Krakowskie urodziny Evie
Zacznę od banału: różnimy się od siebie. Niektórzy z nas próbując przywołać wspomnienia z dzieciństwa, łowią nieliczne blade obrazy lub ich mgliste szkice, podczas gdy, jak na złość, niektóre z ich bieżących snów wyciskają trwałe piętno na psychice. Mnie prześladuje najczęściej słynny i dość popularny sen: rusza się ząb, wyjmuję go ręcznie, po czym czuję, że chwieje się następny, brrrr!
Znamy też niesamowite przypadki drobiazgowych opisów sytuacji, które miały miejsce
we wczesnym dzieciństwie. Nie wiemy, co z tego dzieciństwa będą pamiętać nasze maluchy.
I dlatego właśnie, że nie jesteśmy tego na 100% pewni, warto od początku traktować dzieci jak najlepiej. Np. robić im kolorowe urodziny, które budują pewność siebie wśród rówieśników, umacniają pierwsze kontakty towarzyskie i dają dziecku poczucie wyjątkowości.

Piękny czas, ulotne chwile, unikalne dzieci. Gry i zabawy z rodzicami, dziadkami.
Trzy czerwone serduszka i pierwsze zdmuchnięcie świeczek.
Przed Waszymi oczami – „oczko” (nomen-omen), czyli 21 zdjęć i kolaży z imprezy urodzinowej Evie.

Obejrzyj też reportaże rodzinne 🙂

 

Zestaw zdjęć z 3ch urodzin EvieFotografia z miejsca akcjiPortret sióstr Zdjęcie małej jubilatki otwierającej urodzinowy prezentPortret bohaterki dniaRodzice, dziadkowie i dzieci  podczas imprezy urodzinowejFotografia z rysującymi dziewczynkamiDziecko zajęte rysowaniemFragment urodzinowego wystrojuTryptyk urodzinowo-fotograficznyFotografia komórkowaKrakowskie dzieci podczas urodzin EvieTort urodzinowy w pełnej krasieFotografia przedstawiajaca zdmuchnięcie urodzinowych świeczek Evie je z apetytem swój urodzinowy przysmakUrodzinowe zdjęcie w KrakowiePodczas zabawy urodzinowejZabawa urodzinowa w KrakowiePodczas jednej z urodzinowych zabawOstatnie zdjęcie wszystkich dziewczynek

no comments
komentarz

Your email is never published or shared. Required fields are marked *