Zdjęcia ślubne Kraków – Monika i Paweł

Zdjęcia ślubne w Krakowie, na Rynku Głównym – tak miała wyglądać nasza sesja plenerowa z Moniką i Pawłem. Planowaliśmy ją od sierpnia, ale pogoda nam nie sprzyjała, do czasu.

To był ostatni taki naprawdę ciepły dzień tej jesieni. Słońce pod koniec września wychodziło dość rzadko, najczęściej mocniej grzało dopiero w porze obiadowej. Wiedzieliśmy, że mamy max. 3 godziny między 14 a 17. Wcześniej i później było po prostu zbyt zimno na spacer w lekkich ślubnych ubraniach. Oczywiście wiązało się to z pewnymi niedogodnościami. Wytęsknieni tubylcy wraz ze wszelkiej maści turystami wypełzli na ulice Krakowa łapać ostatnie gorące promienie. Dzieci, jak w lecie, szalały radośnie rozbryzgując setki baniek mydlanych. Na Rynku znów pojawili się uliczni artyści, a psy skocznie latały za rzucanym patykiem. Piękny dzień, z którego zapamiętamy na pewno czułość względem siebie Moniki i Pawła, radość sióstr zakonnych na Kanoniczej (na widok kolejnej pary owieczek związanej ze sobą na zawsze) i zachodzące nad Wisłą pomarańczowo-różowe słońce.

 

Sesja zdjęciowa na krakowskim Rynku GłównymZdjęcie portretowe na FloriańskiejPanna młoda na tle galerii obrazó przy ul. Floriańskiej w KrakowieKoło BarbakanuPanna młoda i krakowska dorożkaBańki mydlane na Rynku GłównymPaństwo młodzi bawią się bańkami w KrakowieKrakowskie igraszki na zdjęciach plenerowych Zdjęcie ślubne SukienniceDziewczynka przy źródełku i młoda para Młoda para na pięknym Placu Marii Magdaleny koło Kanoniczejzdjęcia ślubne Kraków GrodzkaPaństwo młodzi i siostry zakonneZdjęcie pary pod WawelemFotografia ślubna w bramie na Zamku Królewskim na WaweluMłoda para nad Wisłą koło WaweluZdjęcie ślubne nad Wisłą

Obejrzyj krakowską sesję plenerową Ani i Filipa

3 komentarzy
komentarz

Your email is never published or shared. Required fields are marked *