Zdjęcia portretowe z warsztatów u Kasi Widmańskiej | Kraków i okolice

Jest to kolejna opowieść z cyklu: „żona na delegacji”. Poprzednio Agnieszka dostała ode mnie polecenie służbowe sfotografowania ślubu w Ujanowicach. Były to jej absolutne początki w tzw. reportażu ślubnym. I myślę, że jest to świetny punkt odniesienia w stosunku do zdjęć jakie robi teraz.

Na warsztaty prowadzone przez Katarzynę Widmańską polowałem od dawna. Traf chciał, że dowiedziałem się o nich wieczorem, w przeddzień zajęć. Niespodziewanie zwolniło się właśnie jedno miejsce, niewiele myśląc dałem mojej wspaniałej żonie ultimatum: albo warsztaty, albo romantyczny obiad w wersji deluxe z mężem. Mądra żona wybrała jednodniowe kształcenie u wybitnej portrecistki, obdarzonej wizją i stylem. Kasia uczy na swoich autorskich warsztatach, jak wyczarować nastrój za pomocą kombinacji kreatywnego oświetlenia, stylizacji i upozowania modelki. Fantastyczną robotę robią współpracujące z nią osoby: świetne wizażystki i modelki z osobowością. Fotopaleta z przyjemnością prezentuje Wam blisko 20 zdjęć, powstałych przy udziale następujących osób:

Modelka: Anna Staszewska

Stylizacje fryzur i MUA: Magda Moniczewska

Wizja i stylizacje: Katarzyna Widmańska

Zdjęcia: Agnieszka Klaczak-Cudek

Retusz i edycja zdjęć: mła 🙂

 

Delikatny portret kobiecyfotografia portretowa na krakowskich warsztatachZdjęcie pozującej Anny MariiZdjęcie portretowe na zajęciach prowadzonych przez Kasię WidmańskąFotka portretowa nastrojowaPortret kwiecistyPortret charakterystyczny na krakowskich warsztatachFotografia damy w woalceZdjęcie portretowe AnnySesja zdjęciowa krakówPortret kobiecy krakówKrakowska fotografia portretowaZdjęcie beauty w Krakowiesesja portretowa w mieście Krakówfotografia artystyczna w KrakowieAnna Maria w czasie sesjiZdjęcie portretowe w delikantym półmroku

2 komentarzy
komentarz

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

  • Marta Solecka

    Rewelacja!! Aga, zakochałam się właśnie (znowu) w Twoim talencie.
    Przy okazji, Wasz blog bardzo mnie motywuje do nauki, sama się zastanawiam nad jakimś kursikiem u Was <3ReplyCancel

  • Monika Witek

    Bardzo ładne, nastrój, światło, podoba mi sięReplyCancel