Fotografia

Wskazówki dotyczące fotografii castingowej, dzięki którym Twój portret będzie wspaniały

Casting to proces tworzenia ostatecznego obrazu Twojego produktu. Być może widziałeś pokaz mody lub reklamę, gdzie produkt wygląda tak oszałamiająco, a zdjęcia są tak realistyczne, że masz pojęcie, jak to wygląda.

Ale być może zastanawiasz się, jaka jest różnica między tradycyjnym zdjęciem a castingiem? Cóż, jest to trochę skomplikowane, ale zamierzam Ci to wyjaśnić.

Fotografia tradycyjna:

Tradycyjna fotografia to zdjęcie osoby lub przedmiotu z tłem utrzymywanym w stanie pustym i nie ma tła. Daje to realistyczny obraz osoby lub przedmiotu.

Casting Photography:

Teraz, casting różni się od tradycyjnej fotografii, ponieważ tło jest zawarte i nie jest puste. Casting jest czymś w rodzaju filmu, będziesz głównym celem produktu.

Istnieją trzy rodzaje castingu:

1. Casting w studio

2. Casting poza studiem

3. Casting w pomieszczeniach zamkniętych

Każdy z nich opiera się na określonym celu. Casting przeprowadzony do pokazu mody jest zupełnie inny niż ten, który przeprowadza się do reklamy.

In-Studio Casting:

Jest to najczęstszy casting, który przeprowadzany jest w studio. Tło jest zazwyczaj utrzymywane w jak najbardziej białym kolorze i będzie tam model, z którym można zrobić zdjęcia.

Out-of-Studio Casting:

Jest to drugi rodzaj castingu, który odbywa się poza studiem. Tutaj tło nie jest tak białe, a modelka będzie stała na drewnianej desce.

Indoor Casting:

Jest to trzeci rodzaj castingu. Odbywa się on wewnątrz studia, ale tło będzie zupełnie inne niż w poprzednich dwóch typach.

Wnioski:

Odlewanie jest jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas robienia castingu. Nie tylko musisz stanąć na pozie modela, ale także musisz upewnić się, że tło jest idealne.