Sesja narzeczeńska Patrycji i Michała | Kraków, Łąki Nowohuckie i Plac Centralny

Sesja narzeczeńska Patrycji i Michała miała się odbyć w maju, ale zmiany klimatyczne wprowadziły do Polski (nie robiąc niestety wyjątku dla Krakowa!) … porę deszczową. Wielodniowe opady, przelotne, ale uciążliwe, spowodowały zagrożenie powodziowe i finalnie miały też wpływ na naszą sesję. Pierwsze ciepłe dni uruchomiły falangę rozpoznawczą komarów, które dały nam popalić w czasie zdjęć i ostatecznie nas zwycięsko pogoniły z nagrzanych, ale wciąż gdzieniegdzie wilgotnych Nowohuckich Łąk.

Wszystkiemu przyglądał się z bankowego plakatu Dawid Podsiadło, a my ostatecznie wylądowaliśmy pięknie rozwiniętych róż, by skończyć na rozmowie w Stylowej – najstarszej nowohuckiej restauracji, pamiętającej jeszcze lata 50-te.

Narzeczeni na łąceNarzeczeni sfotografowani wśród wysokich traw nowohuckichzdjęcie narzeczeńskieNarzeczeni pozują na tle Łąk NowohuckichNarzeczeni przy tabliczceNarzeczeni pod drzewemZdjęcie narzeczeńskie koło bankuNarzeczeni na zdjęciu zrobionym koło Placu CentralnegoNarzeczeni koło różZdjęcie narzeczeńskie przy różanym kwietniku

Obejrzyj sesję narzeczeńską Marleny i Krzysztofa

 

no comments
komentarz

Your email is never published or shared. Required fields are marked *