Sesja Narzeczeńska Marleny i Krzysztofa | Kraków, Opactwo Cystersów

Sesja narzeczeńska w Krakowie – to marzenie wielu Polaków pochodzących z nieco mniej atrakcyjnych miejsc (jak na przykład piszący te słowa). Najbardziej atrakcyjne krakowskie miejsca opisałem krótko w powyższym artykule, a dziś zapraszam Was do obejrzenia serii narzeczeńskich zdjęć zrobionych w krakowskiej Mogile.

Na terenie dawnej wsi mieści się znane Nowohucianom opactwo, zadbane miejsce, atrakcyjne szczególnie w lecie, kiedy w przykościelnych rabatkach rosną wielokolorowe róże. A propos róż, Marlena wyglądała kwitnąco, razem z Krzyśkiem stanowią piękną parę.

zakochani na sesji zdjęciowej

Niewiele brakowało, aby pierwszoplanową rolę odegrała pogoda, zmienna i krańcowo kapryśna, jak nigdy w maju. Co nas spotkało? Ulewny deszcz x1, mniejszy deszcz x2 i troszkę słońca. Te kadry zostały wyrwane Zeusowi z gardła – między kolejnymi falami płynącej z nieba wody i mrocznych chmur pojawiały się miłe naszym oczom przejaśnienia i od czasu do czasu też – przefiltrowane przez obłoki promienie słońca.

Portret narzeczeński w parku w MogileZdjęcie narzeczeńskie w mogilskim parku w KrakowieNarzeczeni pozują do zdjęciaNarzeczeni między liściamiPortret narzeczonych w nowohuckim parkuzdjęcie narzeczonych stojących w wejściu do starego drewnianego kościołaNarzeczeni w drewnianym wejściuzdjęcie koło drewnianego kościółka w KrakowieNarzeczeński portret 2019Narzeczeni i ich cienieSesja narzeczeńska z FotopaletąZdjęcie z ogródka przed kościołem Św. Bartłomieja ApostołaFotografia w zieleni w Opactwie CystersówPortret majowyNarzeczeni w krakowskim słońcuPortret narzeczonejZdjęcie narzeczonegoNarzeczeni trzymający się za ręceNarzeczeni przytuleniSesja narzeczeńska koło Kościoła Św. Bartłomieja ApostołaNarzeczeńskie szczęścieNarzeczeni bliskoSesja narzeczeńska przed Kościołem Św. Bartłomieja Apostoła Uśmiech do aparatuPo sesji narzeczeńskiej

Marlena i Krzysiek byli wspaniali. Radośni, uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni i cierpliwi. Daliśmy radę, narzeczeni pierwsza klasa!

no comments
komentarz

Your email is never published or shared. Required fields are marked *