Fotografia

Porady dotyczące edycji zdjęć, aby uczynić je piękniejszymi

W dzisiejszych czasach wszyscy chcą, aby ich zdjęcia wyglądały pięknie i są bardzo zainteresowani poprawą swoich umiejętności fotograficznych. Jestem pewien, że wielu z nas ma jakąś podstawową wiedzę na temat oprogramowania do edycji zdjęć, ale nie będzie to problem dla początkujących, ponieważ nie jest to trudna rzecz do nauczenia się.

Oto kilka wskazówek, dzięki którym Twoje zdjęcia będą piękniejsze i bardziej atrakcyjne.

Używaj różnych filtrów

Filtry są najlepszym narzędziem do poprawy jakości zdjęć. Na rynku dostępnych jest wiele filtrów, ale ja polecę Ci użycie filtrów Instagrama. Te filtry sprawią, że Twoje zdjęcia będą wyglądać bardziej atrakcyjnie i pięknie. Możesz dodać filtr, dotykając ikony trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu i wybierz “Edytuj > Filtr”. Następnie dotknij znaku plusa, aby zastosować filtr.

Regulacja jasności i kontrastu

Możesz dostosować jasność i kontrast obrazów za pomocą ustawień jasności i kontrastu w edytorze obrazów. Jasność służy do tego, aby obraz był jaśniejszy lub ciemniejszy, a kontrast służy do tego, aby obraz był bardziej wyraźny.

Usuwanie szumów

Jeśli masz wysokiej jakości aparat, to nie musisz się martwić o szum. Ale jeśli masz aparat o niskiej jakości, to musisz usunąć szum, aby obrazy były piękniejsze.

Dodaj efekty

Efekty są najlepszym sposobem na zwiększenie piękna zdjęć. Istnieje wiele różnych rodzajów efektów, takich jak ramki, rocznik, sepia, czarno-biały, kreskówka itp. Możesz dodać efekt, dotykając ikony trzech kropek i wybierając “Edytuj > Efekty”. Następnie możesz wybrać efekt, który Ci się podoba i zastosować go.

Wnioski:

Stosując się do tych wskazówek możesz łatwo sprawić, że Twoje zdjęcia będą bardziej atrakcyjne i piękne. Ale jeśli masz jakieś pytania, to możesz je skomentować poniżej.