Plener ślubny Agnieszki i Marka w Pradze, czyli nasza sesja plenerowa sfotografowana przez Piotrka :)

Fantastyczne wspomnienia z naszego pierwszego wspólnego pobytu w Pradze sprzed kilku lat, zaowocowały kolejnym złotopraskim tygodniem – tym razem w ramach podróży poślubnej. Wylądowaliśmy w tym samym  hotelu Old Time na Lublanskiej, kilkanaście minut pieszo od Placu Wacława. Old Time – to miejsce z duszą, prowadzone przez malarza, pełne ciekawych zakamarków i  gustownych, staroświeckich gadżetów. Obecnie straciło nieco na klimacie – rosyjscy i niemieccy turyści odkryli urodę i doskonałe położenie tego miejsca, a umiarkowane ceny też miały wpływ na drastyczny wzrost liczby hotelowych gości.

Stolicę Czech zwiedzaliśmy w doskonałym towarzystwie – nasi krakowscy znajomi Marta i Piotrek znają Pragę od podszewki i pokazali nam sporo ciekawych zakątków – fotorelacja już w styczniu 🙂

Nie samymi wycieczkami człowiek jednak żyje – po raz kolejny włożyliśmy nasze ślubne stroje, by w piękny i niestety dość upalny, sierpniowy dzień zapozować  fotografowi, którym okazał się być … człowiek-orkiestra, nasz przewodnik po Pradze, kompan, współpracownik, miłośnik szeroko rozumianej kultury i sztuki (w tym fotografii) – Piotr Bobiński. Choć nasz fotograf skromnie tłumaczył się, że właściwie nie potrafi fotografować ludzi, jesteśmy z owoców jego pracy niezmiernie zadowoleni. Oto ponad 20 zdjęć pokazujących nasze wdzięki na tle uroczej Pragi. Czeska secesja, parkowa zieleń, ceglaste dachy – czyli to co tygrysy (nie tylko hrabalowskie) lubią najbardziej!

PS. Zdjęcia nie kłamią, mina Agnieszki na niektórych zdjęciach mówi wszystko. Czy buciki ślubne mogą stać się narzędziem tortur? 10 km po słynnej praskiej kostce brukowej, w mocno pofałdowanym terenie – to trudne wyzwanie dla stóp. Planujcie dokładnie swój plener ślubny!

Zdjęcia: Piotr Bobiński

Edycja zdjęć – Fotopaleta

Wizaż – Invisible Pair Of Hands
Tuż przed sesją zdjęciowąMarek i Agnieszka na sesji ślubnej w PradzeZdjęcia na praskim dworcupara ślubna na sesji zdjęciowej w PradzeAgnieszka na HradczanachFotopaleta na sesji ślubnejSesja w praskim plenerzeFotopaleta pozuje na sesji ślubnej w PradzeMąż i żona na sesji ślubnejMy i on - czyli nasza ślubna fotka na HradczanachMarek i Agnieszka na Moście Karola w PradzeMałżeńska sesja zdjęciowa na Hradczanach w PradzeAgnieszka sfotografowana w sukni ślubnej pod Orlojemślubna fota na praskiej ulicyRomantyczny plener ślubny w czeskiej PradzeZdjęcie ślubne Marka i AgnieszkiPo sesji ślubnej w PradzeFotografowie ślubni z Krakowa pozują do zdjęć

Obejrzyj inne zdjęcia z Pragi

no comments
komentarz

Your email is never published or shared. Required fields are marked *