Agnieszka+Marek

Fotografia ślubna to specyficzna dziedzina. Oczywiście, garną się do niej ludzie, którzy po prostu lubią robić zdjęcia i traktują fotografowanie ślubów jako dodatkową pracę. Są też i tacy, którzy jak Jasmine Star rzucają studia prawnicze by fotografować. Nas najlepiej opisuje słowo: pasjonaci.

Wyobraźcie sobie mnie – pracownika banku, który wieczorem zamiast siedzieć grzecznie w domu i odpoczywać, idzie do … radiowego studia by poprowadzić muzyczną audycję autorską. Jakby tego było mało, w weekendowe noce puszcza muzykę w klubach.
fotopaleta-dawniejJest też Agnieszka, która uczy się grać na fortepianie w szkole muzycznej i nagle wchodzi do wizualnego świata malarstwa olejnego i grafiki. Odkrywa też w sobie powołanie pedagogiczne, z pasją prowadzi zajęcia plastyczne w krakowskim Mdk, kształcąc kolejne grupy wychowanków (i pasjonatów).agnieszka-i-dzieckoJesteśmy specyficzni, żyjemy pasją, codzienna rutyna zlewa nam się ze światem fantazji. Bardzo dużo się śmiejemy, uwielbiamy koty, możemy bez końca rozmawiać na tematy psychologiczno-socjologiczne, chodzimy razem na koncerty, wystawy, kabarety i odczuwamy słabość do dobrej kuchni roślinnej. Mamy swoje drobne dziwactwa: śpiewamy głośno różne niezwyczajne piosenki, Agnieszka czasem czyta mi bajki na dobranoc 🙂

fotografia-fotopaletaMamy spory dystans do siebie i nie traktujemy się do końca poważnie 🙂

fotografowie-z-krakowaA propos ślubów … wiemy dobrze czym to pachnie 😉 Wzięliśmy ślub całkiem niedawno i dobrze pamiętamy ten dzień i nasz plener ślubny w Pradze.

m-a-fotopaleta-po-ślubie

fotografowie-ślubni-z-krakowa-sami-biora-ślubRomantycznie, prawda? Tak nastrojowo było naprawdę 🙂
Teraz sami fotografujemy śluby.
Prawie każdy z naszego pokolenia robił kiedyś zdjęcia analogowe (te wywoływane w ciemni), robili to też nasi rodzice. Cóż, wielu ludzi lubi robić zdjęcia 🙂

Agnieszka ma naturalne inklinacje – jest malarką, widzi świat specyficznie, zna świetnie zasady kompozycji. Ja dochodzę do tej wiedzy prawie od zera. Pomaga mi w tym zacięcie pasjonata, każdego dnia kilka godzin poświęcam fotografii. Ludzie (ich psychika, doznania, życie) nas interesują od zawsze, więc naturalnym kierunkiem była fotografia ślubna, zdjęcia rodzinne.

agnieszka-fotopaleta-w-robociemarek-fotopaleta-robi-zdjęciaFotografia daje nam mnóstwo szczęścia.

agnieszka-robi-fotografie-rodzinneNajważniejsi są jednak ludzie. to Wy jesteście powodem, dla którego chce nam się nosić te ciężkie torby ze sprzętem 🙂

fotografia-ślubna-kraków-na-zdjęciach
fotograf-pasjonatCzasem jest tak, że czujemy jakbyśmy byli w zupełnie innej przestrzeni, można to porównać do latania …
fotopaleta-na-wakacjachPodczas fotografowania myślimy o wielu rzeczach czysto fotograficznych (kompozycja, światło, itd.), by Wasze zdjęcia wyglądały jak najlepiej.

Przed wejściem do kościoła
Ale naszą główną dewizą jest: stworzyć fotografie, które pokazują, co czuliście danego dnia, co przeżywali Wasi bliscy.

Agnieszka ściskająca się z mamąPodziękowania Młodej Pary w Restauracji Numer 7

131bJuż nie możemy się doczekać, żeby sfotografować Wasze przygotowania, ślub, wesele.
Nie kupujcie kota w worku 🙂 Sprawdźcie koniecznie, co o nas sądzą nasi klienci!