Jesienna sesja zdjęciowa | Kraków, okolice Klasztoru Cystersów

To był prawdopodobnie ostatni ciepły dzień w tym roku. Słowo “ciepły” pokazuje jak względne są nasze pojęcia – przecież było wtedy zaledwie kilkanaście stopni, wieczory już mocno chłodne. A jednak tęskno nam za tym weekendem, bo od tamtego czasu pogoda zrobiła ostry krok w kierunku zimy.
Typowy dzień przełomu, czyli złociste listki spadające z drzew (w tym roku wiele drzew wyjątkowo wcześnie pozbyła się liści), niby już na ziemi, ale nie wszystkie. Gdzieniegdzie ostra zieleń, gdzie indziej wypłowiałe barwy starości. Jeszcze momentami ostre słońce i delikatne (jakby zima groziła nam paluszkiem) podmuchy chłodnego wiatru.
W roli Złotej Jesieni: Pani Magda

Fotografia jesienna w KrakowieNa sesji zdjęciowej z FotopaletąMagda i żółte różePortret z cieniem w KrakowieZdjęcie jesienne w KrakowieZdjęcie plenerowe w Nowej HucieZłota polska jesień w ujęciu FotopaletyPortret parkowy KrkZdjęcie portretowe na sesji w KrkHeadshot jesiennyZdjęcie plenerowe w nowohuckim parkuJesienny plener w mieście KrakówSłoneczne zdjęcie jesiennefotografia portretowa w słońcuSłoneczna sesja zdjęciowa KrakówSłoneczne zdjęcia w Krakowie

„Profesjonalna sesja w bardzo przyjaznej atmosferze ♥”
[Magdalena, Kraków]

Sesja zdjęciowa Karoliny

no comments
komentarz

Your email is never published or shared. Required fields are marked *