Fotografia

Jak zrobić album fotograficzny DIY z naklejkami

Istnieje wiele sposobów, aby stworzyć piękny album dla swoich zdjęć. Jeśli nie lubisz zwykłych albumów i jeśli szukasz czegoś kreatywnego, to możesz przejść do albumu fotograficznego DIY.

W tym artykule pokażę Ci, jak zrobić album fotograficzny DIY. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy na ten projekt i można go łatwo zrobić.

Jak zrobić album fotograficzny DIY?

Przede wszystkim musisz zebrać kilka materiałów, takich jak kawałek drewna, trochę farby i kilka naklejek. Możesz użyć dowolnego rodzaju drewna, o ile jest ono mocne i nie za miękkie.

Po drugie, musisz skleić kawałki drewna razem, używając kleju do drewna. Jeśli nie masz kleju do drewna, to możesz łatwo użyć taśmy klejącej. Tylko upewnij się, że nie stosujesz zbyt dużo kleju, ponieważ pozostawi on lepki bałagan na albumie.

Teraz możesz zacząć robić ramę swojego albumu. Musisz skleić dwie strony drewnianej ramy. Możesz użyć gwoździ lub kleju, aby to zrobić.

Po ukończeniu ramy, możesz zacząć malować cały album. Pomaluj każdą stronę ramki i pokryj ją farbą.

Możesz również dodać trochę tekstury do ramki za pomocą papieru ściernego. Po zakończeniu malowania, możesz dodać wzór na ramie za pomocą naklejek.

Dodaj zdjęcia

Po ukończeniu ramki i malowania, możesz zacząć dodawać zdjęcia. Możesz dodać je ręcznie lub użyć programu do edycji zdjęć, takiego jak Photoshop.

Możesz dodać tytuł i wiadomość na zdjęciach za pomocą niektórych naklejek. Możesz dodać swoje imię, datę i wiadomość.

Dodaj ładne tło

Po zakończeniu wszystkich dodatków do zdjęć, możesz dodać do nich ładne tło. Do zrobienia tła możesz użyć jakiejś tkaniny.

Możesz również użyć niektórych papierów, aby dodać trochę tekstury.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł o “Jak zrobić DIY Photo Album z naklejkami”. Wiem, że to był długi artykuł, ale chciałem dać Ci szczegółowy tutorial.