Fotografia

Jak robić świetne selfie za pomocą smartfona

W dzisiejszych czasach kamery smartfonów są coraz lepsze z dnia na dzień, a teraz ludzie używają swoich smartfonów do robienia selfies. Każdy chce mieć dobre selfie, zwłaszcza nastolatki, ale problem polega na tym, że nie wiedzą, jak używać aparatu.

Selfies to najlepszy sposób na pokazanie swojej osobowości. Są bardzo ważne, ponieważ zdjęcie selfie jest bardziej ekspresyjne niż tradycyjny portret i zdjęcie. Dawniej zdjęcia robiło się profesjonalnym aparatem, a nie można było uchwycić chwili tak dobrze jak dziś.

Jestem pewien, że nie wiesz, jak zrobić najlepsze selfies, i dlatego jestem tutaj, aby podzielić się kilkoma świetnymi wskazówkami.

1. Ustaw ostrość

Ostrość jest najważniejszą rzeczą, aby uzyskać najlepsze selfie. To sprawi, że oczy będą większe, a twarz piękniejsza. Musisz trzymać telefon prawą ręką i użyć dwóch palców, aby skupić się na środku twarzy.

2. Używaj odpowiedniego światła

Światło jest bardzo ważne podczas robienia zdjęć, więc musisz wybrać jasne pomieszczenie do robienia selfies. Ciemny pokój sprawi, że Twoja twarz będzie wyglądać jak maska. Musisz być na środku pokoju, aby światło było równomiernie rozłożone.

3. Zachowaj dystans

Najlepszym sposobem na zrobienie dobrego selfie jest zachowanie dystansu, tak abyś mógł wyraźnie zobaczyć całe swoje ciało. Musisz zachować odległość co najmniej 2 stóp, a trochę więcej jest w porządku. Jeśli jesteś bliżej swojego przyjaciela, to nie będziesz w stanie uchwycić całej twarzy.

4. Użyj timera

Jeśli masz dobrą aplikację selfie, a następnie można użyć go do podjęcia idealne selfie. Możesz ustawić timer na pięć sekund, a otrzymasz najlepsze zdjęcie. Jeśli masz dobrą aplikację selfie, wtedy otrzymasz najlepszy wynik.

Wnioski:

Są to najlepsze wskazówki, aby zrobić dobre selfie. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, wtedy będziesz w stanie uzyskać doskonałe selfie i otrzymasz piękny wynik.