Chrzciny Leonka | zdjęcia rodzinne Kraków

Fotografia ze chrzcin w Krakowie
Rok 2030.
Leon szukając książki do nauki języka węgierskiego, trafia na stary album fotograficzny. Myśli: “ciekawe, czy są tam jakieś moje zdjęcia”. Po chwili jego oczy zasłaniają łzy.
Wczoraj jeszcze był zły na rodziców  – dostał szlaban na wyjścia wieczorne na cały tydzień, po tym jak zamiast uczyć się do ważnego zaliczenia z polskiego, poszedł na koncert starego, ale jarego Herbie Hancocka. Teraz patrzy na fotografie rodzinne i widzi siebie – małe, pogodne dzieciątko, czułość, miłość matki i ojca.

Ceremonia chrztu świętego odbyła się w krakowskim kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej, czyli mówiąc potocznie – u augustianów.

Fotka dziecięca w kościelePrzed-wejściemNiebawem-chrzciny-dzieckazdjęcie-z-księdzemMama z synkiemksiądz polewający wodą chczone dziecko w krakowskim kościelepolewanie wodą podczas chrztumały leonekZdjęcie familijneLeonek z mamusiąPo chrzciezdjęcie dumnych dziadkówdziadek leonka na tle krakowskiego tramwajuprezenty dla bohatera dniaFotografia dziecięca Śpimy na przyjęciufotograf dziecięcy krakówzdjęcie dziecięce krakówfotka dziecka w krakowiezdjęcie rodzinne w krakowskiej kawiarnifotografia rodzinna wg fotopaletymama karmiZdjęcie rodzinne na przyjęciu po chrzcinach w KrakowieDziadkowie z dzieckiemwnuczka z dziadkiem - portrecikkelnerka z tortemLeonek ogląda swój pierwszy torttort na chrzciny w krakowiezdjęcia leonka z tatąU babci najlepiejLeon z mamusiązdjęcie portretowe mamy z dzieckiemPo krakowskich chrzcinach

no comments
komentarz

Your email is never published or shared. Required fields are marked *