Superior porady fotografia które pomogą ci odnieść sukces

Superior Porady Fotografia, Które Pomogą Ci Odnieść Sukces

Fotografia jest wspaniałą sztuką i bez niej wiele wspomnień pięknych miejsc, zabawnych czasów i wielu innych wydarzeń, nie zostanie uchwyconych. Ten artykuł dostarczy Ci informacji o fotografii, które pomogą Ci zrozumieć sztukę i co pociąga za sobą w tym procesie. Naucz się umiejętności, których nigdy nie pożałujesz!

Użyj statywu, aby uzyskać maksymalną stabilność kamery. Dla losowych strzałów swoich dzieci lub budynków, trochę drgań aparatu nie jest Wielka sprawa, ale na raz w życiu strzałów, które naprawdę ważne, trochę drgań aparatu może zrujnować idealną pamięć. Jeśli statyw nie jest dostępny, spróbuj ustawić kamerę na płaskiej powierzchni.

Podczas robienia zdjęcia na zewnątrz, spróbuj to zrobić albo w godzinach porannych lub przed słońce ustawia. To dlatego, że niebo nie jest tak wysokie na niebie w tych czasach, więc temat obrazu nie będzie miał tyle cienia, jak to w godzinach południa.

Dobrym Wskazówka fotografii jest użycie kontrastu kolorów jako sposób na stworzenie punktu kontaktowego. Zasadniczo oznacza to, że obszar, który chcesz, aby widza skupić się na powinien mieć wysoki kontrast kolorów. Dobrym sposobem na osiągnięcie tego jest umieszczenie dwóch czystych kolorów obok siebie.

Nie używaj lampy błyskowej w aparacie, chyba że znajdujesz się w ciemniejszej lokalizacji. Korzystanie z lampy błyskowej na zewnątrz w miejscu, które już ma dużo światła będzie po prostu zrobić zdjęcie wyjdzie zbyt jasne. Niektóre aparaty mają automatyczne ustawienie lampy błyskowej, dzięki czemu aparat wie, kiedy lampa błyskowa jest potrzebna.

Nie pozwól, aby Twoja wiedza kształtować swoje zdjęcia. Należy oprzeć swoje zdjęcie wokół pomysłu i twórczego czuć i wykorzystywać wiedzę i sprzęt pomoże Ci uczynić ten pomysł się do życia. Możesz eksperymentować z technikami, kiedy po raz pierwszy nauczysz się ich, ale będziesz robić najlepsze zdjęcia, gdy pozwolisz, aby Twoje pomysły pobierały opłaty.

Rób zdjęcia dziwne i ciekawe rzeczy podczas podróży do nowego miejsca. Te fotografie mogą czuć się nieistotne, a nawet nieco głupie, jak robisz zdjęcia; ale mogą dodać do swoich wspomnień i pomóc odtworzyć ciekawą historię. Można robić zdjęcia ulic i znaków drogowych, zagranicznych produktów spożywczych, monet i biletów podróżnych.

Wielką wskazówką fotografii jest porozmawiać z jak największej liczby fotografów, jak można nauczyć się ich sztuczek. Nauka na własną rękę jest doskonałą ścieżką, ale zawsze warto usłyszeć o tym, co robią inni fotografowie. Możesz nauczyć się subtelnych sztuczek, które mogą naprawdę poprawić twoje zdjęcia.

Dobrym Wskazówka fotograficzna jest spojrzeć na pocztówki podczas wizyty w nowym kraju. Patrząc na ich pocztówki pokaże wszystkie rodzaje wielkich szans na strzelanie. Pozwoli to zaoszczędzić kłopotów z konieczności poszukiwania tych miejsc przez siebie.

Wykorzystaj ujemną przestrzeń w kompozycji. Ujemna przestrzeń to obszar na zdjęciach, który nie zawiera przedmiotu. Używane poprawnie, duże ilości ujemnej przestrzeni mogą tworzyć ciekawe fotografie. Należy również wziąć pod uwagę skutki negatywne miejsca podczas kadrowania fotografii, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Nie przerywać fotografowania na zewnątrz, gdy słońce zacznie się ustawiać. Istnieje wiele możliwości, aby iść, zwłaszcza jeśli masz statyw dostępny do użytku z aparatem. Ten kawałek sprzętu pozwala na wielkie zdjęcia w słabym świetle, bez względu na to, czy słońce jest w górę, czy nie.

Nigdy nie należy stać pod przedmiotami podczas fotografowania ludzi lub zwierząt. Nie ma nic bardziej niepochlebnego niż patrząc na nos osoby na zdjęciu, a kąt w górę również zniekształca inne rysy twarzy. W co najmniej, stanąć równolegle do przedmiotów. Jeśli jest to możliwe, umieść się na nieznacznie podniesionej elewacji, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

Upewnij się, że wziąć pod uwagę naturalne oświetlenie. Jeśli robisz zdjęcia na zewnątrz, wczesnym rankiem i późnym popołudniem są idealne czasy, aby je zabrać, bo to jest, gdy wszechmocny słońce jest najniższe na niebie. Gdy słońce siedzi wysoko na niebie, Ostre cienie lub przedmioty do mrużąc oczy może stać się problemem. Słońce powinno trafić tylko z jednej strony przedmiotu.

Podczas robienia zdjęcia zrób to szybko. Bądź gotowy do strzału, a nie przegapisz ulotne zdjęcie. Można łatwo przegapić szczególny moment w czasie, gdy zwierzęta się antsy, i uśmiechy nosić cienkie na tematy. Nie Spędzaj cały swój czas błahy z ustawieniami, pozwalając na szansę na poślizgu strzał od.

Do obrazów, takich jak drogi, strumienie, shorelines, linie kolejowe, a nawet balustrady. Są one określane jako linie ołowiu i są świetnym sposobem, aby uchwycić sposób, że widza będzie patrzeć na swoje zdjęcie. Będą prowadzić wzrok widza przez sceny zdjęć.

Spróbuj Bracketing ekspozycji w aparacie, gdy jesteś w środku fotografowania krajobrazów, aby pomóc uzyskać więcej oświetlenia. Musisz strzelać, to trzeba zatrzymać się, a następnie trzeba zatrzymać się w dół od pierwszego strzału. Istnieje kilka kamer, które pozwalają na automatyczne bracketing z trzech strzałów.

Ludzkie ciało zapewnia wiele możliwości niesamowitych zdjęć.

Daj temat coś patrzeć, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu oczu z obiektywem. Jesteś pewny, aby uzyskać bardziej naturalnie wyglądające zdjęcia, jeśli nie masz ich patrząc bezpośrednio do obiektywu. Poproś ich, aby skoncentrują się na czymś za Tobą lub patrząc na jedną lub drugą stronę.

Często "dobra" fotografia może być dość skomplikowana, jeśli nie jest dostarczana z odpowiednimi informacjami lub treningiem. Mam nadzieję, że teraz zdobyć trochę więcej wiedzieć, jak z tego artykułu. Teraz nadszedł czas, aby rozpocząć własną podróż fotografii. Trzymaj głowę do góry, nawet jeśli czasami nie otrzymujesz wyników, które chcesz.

About Superior porady fotografia które pomogą ci odnieść sukces

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly