Solidne wskazówki na temat fotografii aby ułatwić swój umysł

Solidne Wskazówki Na Temat Fotografii, Aby Ułatwić Swój Umysł

Fotografia może być hobby zabawy. Dla niektórych jest to nawet ich wybór kariery. Bez względu na to, jaka jest Twoja sytuacja, jedynym sposobem, w jaki zamierzasz robić zdjęcia najlepszej jakości, jest wykształcenie na ten temat. Poniższy artykuł da Ci radę, że w krótkim czasie staniesz się ekspertem!

Upewnij się, że masz punkt kontaktowy dla fotografii. To powinno być pierwszą rzeczą, że widza oko jest rysowane. Czy to kwiat, osoba, czy ptak, każdy strzał wziąć powinien mieć konkretny punkt centralny. Nie tylko myśleć o tym, co jest centralnym punktem, ale dowiedzieć się, najlepsze miejsce na to w strzał.

Aby uniknąć czerwonych oczu w zdjęciach, upewnij się, że aparat albo ma wbudowany redukcji czerwonych oczu lub zmienić kierunek lampy błyskowej. Jeśli nie strzelać zdjęcie i zawiera czerwone oczy, można łatwo usunąć je za pomocą oprogramowania graficznego, takiego jak Corel lub Photoshop.

Po zobaczyłem temat swojego obrazu, upewnij się, aby zrobić strzał od razu. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli przedmiotem jest żywa istota, takich jak dziecko lub zwierzę. Ponieważ pobyt w jednej pozycji przez długi czas jest trudne dla zwierząt i dzieci, chcesz upewnić się, że masz ułożenie chcesz.

Dowiedz się, jak używać przysłony w aparacie fotograficznym. Wskazuje, ile rzeczy, które jest postrzegane w wizjerze będzie w centrum uwagi. Niska przysłona oznacza, że tylko pierwszy plan będzie ostry, a tło będzie bardziej rozmyte. Wysoka przysłona oznacza, że wszystko będzie w równym stopniu skoncentrowane.

Podczas fotografowania krajobrazów, należy pamiętać, zasada trójpodziału, który jest utrzymanie jednej trzeciej lub dwóch trzecich obrazu jako niebo lub na pierwszym planie. To daje zdjęcie więcej głębi i bardziej dramatyczny wygląd. Jest to łatwe Wskazówka dla początkujących do naśladowania, ale będzie ogromna różnica w wyglądzie zdjęć.

Dobrym Wskazówka fotograficzna jest spojrzeć na pocztówki podczas wizyty w nowym kraju. Patrząc na ich pocztówki pokaże wszystkie rodzaje wielkich szans na strzelanie. Pozwoli to zaoszczędzić kłopotów z konieczności poszukiwania tych miejsc przez siebie.

Dobra wskazówka fotograficzna jest nie lekceważyć znając podstawy. Jeśli chcesz złamać zasady, należy przynajmniej znać je najpierw. Nie znając podstaw robisz siebie i swoją pracę wielką disservice. Możesz dowiedzieć się o fotografii po prostu przeszukując Internet.

Czy jesteś świadomy "magicznej godziny" w fotografii? Ten okres czasu odnosi się do czasów dnia znanego jako Zmierzch i świt. Te magiczne czasy tworzą bardzo miękkie i ciepłe warunki oświetleniowe. Jest tylko 45 minut wokół Wschodu i zachodu słońca, aby dodać to piękne światło do zdjęć, więc odpowiednio zaplanować.

Fotografia jest sztuką! Stwórz złudzenie. Aparat jest narzędziem, aby pokazać światu sposób, w jaki widzisz go lub chcesz go. Dowiedz się, jak z niego korzystać. Można sprawić, że obiekt będzie wyglądać na wyższy lub mniejszy lub ustawić go w określonej atmosferze, jeśli pracujesz nad kolorami i ekspozycją.

Nie tylko polegać na prostej lampy błyskowej z aparatu do zdjęć. To tylko gwarantuje wybuch przedniego oświetlenia. Uzyskaj trochę więcej kreatywności i spróbuj stworzyć miękkie warunki oświetleniowe. Jak to zrobić z lampą błyskową, pytasz? Możesz to zrobić, odbijając lampę błyskową od ściany lub sufitu.

Nie ufaj wyglądowi zdjęcia na ekranie LCD aparatu. Każdy obraz, który można podjąć i patrzeć na dwa lub trzy calowy ekran będzie wyglądać ostry. Jeśli robisz strzał, że nie chcesz wziąć szansę ingerowania w górę, powiększyć i przyjrzeć się uważnie na każdym pikselu, aby upewnić się, że jest tak, jak chcesz to być.

Wielką wskazówkę fotograficzna, która naprawdę może Ci pomóc jest rozpoczęcie korzystania z worków z piaskiem, aby zważyć sprzęt. Jeśli używasz dużych lamp studyjnych, należy zdecydowanie zważyć je z worków z piaskiem. Byłoby katastrofą, gdyby ten kosztowny sprzęt nagle upadły i pękały.

Jeśli dopiero zaczynasz doskonalić swoje umiejętności fotografowania, pamiętaj, praktyka czyni go idealnym. Samo zrobianie zdjęcia jest dość proste, ale fotografia jest całkiem formą sztuki. Aby dowiedzieć się, jak uzyskać wspaniałe zdjęcia to wymaga praktyki, cierpliwości i wytrwałości. Biorąc aparat wszędzie i strzelać w każdej sytuacji można, zanim długo zobaczysz zauważalną poprawę umiejętności fotograficznych.

Pamiętaj, aby pamiętać, tło obrazu, ponieważ rzeczywiście można poprawić swój temat w ten sposób. Prosty dodatek do każdego zdjęcia naprawdę dodaje dodatkowy widok czasami. Mając perspektywę będzie podkreślić temat swojego obrazu i dodać odsetki.

Dobry trick fotografii, które mogą Ci pomóc jest trzymać oddech, zanim zrobisz zdjęcie. Trzymając oddech pozwoli Ci podjąć wyraźne ujęcie. Idealnie należy używać statywu, ale ten prosty trick może pomóc zapobiec coraz rozmyte zdjęcia.

Staraj się nie używać redukcji czerwonych oczu w aparacie. To zwykle nie pre-flash, że kurczyć się temat uczniów w celu zmniejszenia odbicia. Podczas gdy to działa, to również daje osobie ostrzeżenie i może albo spowodować ich Flinch gdy rzeczywiste zdjęcie jest zrobione lub będą one stanowić więcej dla zdjęcia. Jesteś lepiej za pomocą oprogramowania do edycji obrazu komputera do edycji na czerwono-Eye później.

Jak stwierdzono na początku artykułu, fotografia jest hobby zabawy i dla niektórych, jest to część ich pracy. Poznawanie fotografii jest najlepszym sposobem, aby upewnić się, że robisz najlepsze możliwe zdjęcia. Skorzystaj z tego, czego nauczyłeś się z powyższego artykułu i zacznij robić najlepsze możliwe zdjęcia!

About Solidne wskazówki na temat fotografii aby ułatwić swój umysł

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly