Porady i wskazówki dla fotografów na każdym poziomie

Porady I Wskazówki Dla Fotografów Na Każdym Poziomie

Robienie wspaniałych zdjęć nigdy nie było łatwiejsze niż obecnie z powodu aparatów cyfrowych. Upewnij się, że postępuj zgodnie z zaleceniami w tym artykule, dzięki czemu można zrobić średnie zdjęcia wyglądają profesjonalnie. Wiele sztuczek można zastosować w ciągu kilku sekund, kiedy wiesz, jak, pozostawiając ludzi zastanawiasz się, jak to się dzieje, że robisz tak wspaniałe zdjęcia przez cały czas!

Zmień kierunek lampy błyskowej aparatu, aby uniknąć pojawienia się czerwonych oczu. Gdy lampa błyskowa zgaśnie bezpośrednio w zgodzie z czyjejś oczami, rezultatem może być efekt czerwonych oczu. Zmniejszenie czerwonych oczu poprawi jakość zdjęć i nadać uczestnikom bardziej realistyczny wygląd.

Dowiedz się, jak szybko przyciągnąć obraz. Nie czekaj na temat, aby podjąć pewną przerwę, to może się nie zdarzyć. Jeśli potrzebujesz, Weź kilka zdjęć. Wykonując zdjęcia szybko, dostaniesz naturalnych wyrażeń i przerw. Jeśli czekasz zbyt długo, Twój temat prawdopodobnie będzie miał dość sztywne i sztuczne wyrażenie.

Wielką wskazówkę fotograficzna jest zainwestować w statyw. Posiadanie statywu jest bardzo ważne, ponieważ pozwoli Ci zrobić jasny i skoncentrowany obraz. Nie zakładaj, że możesz zrobić wyraźny obraz tylko za pomocą rąk. Unikaj rozmytych zdjęć, otrzymując statyw.

Kadrowanie jest bardzo ważne przy komponowaniu strzału. Jeśli obiekt jest rozpraszany z przedmiotu na zdjęciu, usuń go ze zdjęcia. Powiększanie jest skutecznym sposobem, aby to osiągnąć. Pomoże to zachować bałagan na zdjęciach i wyeliminować niechciane punkty kontaktowe.

Wielką wskazówkę fotograficzna jest, aby upewnić się, że strzały mają głębokość w nich. Łatwym sposobem osiągnięcia tego celu jest upewnienie się, że masz tło, środkowy grunt i pierwszy plan. Posiadanie wszystkich trzech z nich da swoje zdjęcia poczucie atmosfery perspektywy.

Nauka o właściwej kompozycji jest czymś, co musisz zrobić, gdy zaczynasz w fotografii. Jeśli masz już jakieś doświadczenie pod paskiem, to jest coś, co może pomóc Ci robić lepsze zdjęcia. Podobnie jak inne przedsięwzięcia artystyczne, jeśli nie masz dobrego składu, to nie jest dobre! Aby uzyskać lepsze ujęcia, Ćwicz różne sposoby komponowania zdjęć.

W przypadku robienia zdjęć z oświetleniem fluorescencyjnym jako jedyne dostępne źródło światła, Dostosuj balans bieli kamer do prawidłowych ustawień. Światło fluorescencyjne daje zimny, a nie ciepły efekt. Oznacza to, że trzeba będzie dostosować ustawienia, aby zwiększyć czerwony i zmniejszyć niebieskie tony.

Jednym z najlepszych sposobów, aby zrobić lepsze zdjęcia jest Opanuj poziomy ekspozycji i tryby aparatu. Nowoczesne aparaty fotograficzne mają szeroką gamę zaprogramowanych ekspozycji i tryby sceny, które są specyficzność przeznaczony do zrobienia zdjęć w różnych sytuacjach. Dowiedz się, jak korzystać z tych pierwszych, a następnie pracować drogę do uczenia się, jak zarządzać ekspozycji ręcznych.

Kwiaty są bardzo wielkie i piękne rzeczy do zrobienia zdjęcia bez względu na to, gdzie jesteś. Istnieje tak wiele różnych rodzajów kwiatów, i tak wiele różnych sposobów, aby wydobyć ich piękno na zdjęciu. Mimo wszystko, staraj się unikać robienia zdjęć kwiatów, gdy jest wietrznie na zewnątrz.

Jeden wielki koniuszek pod kątem fotografia jest wobec używać ten błysk podczas ten słońce jest na zewnątrz. Czasami słońce tworzy wstrętne cienie i sprawia, że temat fotografii nie wyglądają tak dobrze, jak mogłoby. Za pomocą lampy błyskowej, niektóre Cienie zostaną wypełnione, a obiekt będzie wyglądać lepiej.

Aby eksperymentować z fotografią, pamiętaj, aby bawić się z prędkością migawki. Wolniejsza prędkość oznacza, że migawka jest otwarta dłużej i może przechwytywać ruch. Zdjęcia wodospadu z powolnym czasem otwarcia migawki sprawiają, że woda wygląda jak jeden ciągły ruch. Szybsze migawki przechwytywania akcji i są często używane w fotografii sportowej. Zdjęcie wodospadu w tym przykładzie pokaże każdą kroplę wody wyraźnie.

Aby uzyskać ciekawe zdjęcie, bawić się z oświetleniem. Jeśli naturalne oświetlenie nie jest doskonały, nie czują potrzebę uciekać się do aparatu Flash. Graj z cieniami na scenie lub Przenieś przedmiot do światła i pozwól ciemności wyeliminować tło za nimi. Istnieje wiele sposobów, aby grać ze światłem, które początkowo może wydawać się mniej niż korzystne, ale wypracować dobrze w końcu.

Proste ustawienia są najlepsze dla fotografii ogólnej. Nie komplikować swoje zdjęcie biorąc możliwości przez ciągle błahą z aparatem. Wiele kamer mają wielkie ogólne ustawienia, które będą działać dobrze w większości normalnych sytuacjach. Zmiana ustawień zbyt często może Rozgnieć rzeczy, i spowodować, aby uzyskać nieoczekiwane złe wyniki.

Pamiętaj, aby pamiętać, tło obrazu, ponieważ rzeczywiście można poprawić swój temat w ten sposób. Prosty dodatek do każdego zdjęcia naprawdę dodaje dodatkowy widok czasami. Mając perspektywę będzie podkreślić temat swojego obrazu i dodać odsetki.

Aby uzyskać lepsze zdjęcia z większą postacią, Użyj ustawień balansu bieli. Korzystanie z ustawienia balansu bieli może ogrzać lub schłodzić wygląd zdjęć. W pochmurny dzień, jeśli korzystasz z ustawień, nadal można uzyskać ciepłe zdjęcie, ale jeśli zachować ustawienie Auto, dostaniesz chłodniejsze zdjęcie.

Jeśli umieścisz czas i poświęcenie do robienia lepszych fotografii, to zaczniesz robić lepsze zdjęcia. Nie tylko robić zdjęcia, ponieważ można. Naucz się ulepszać za każdym razem, gdy robisz zdjęcia, próbując "najlepiej" każdy strzał. Będziesz powoli zobaczyć wyniki za każdym razem, jeśli trzymać na nim.

Staraj się nie używać redukcji czerwonych oczu w aparacie. To zwykle nie pre-flash, że kurczyć się temat uczniów w celu zmniejszenia odbicia. Podczas gdy to działa, to również daje osobie ostrzeżenie i może albo spowodować ich Flinch gdy rzeczywiste zdjęcie jest zrobione lub będą one stanowić więcej dla zdjęcia. Jesteś lepiej za pomocą oprogramowania do edycji obrazu komputera do edycji na czerwono-Eye później.

Korzystanie z sztuczek i wskazówek w tym artykule może pomóc w fotografii. Tylko dlatego, że masz aparat cyfrowy nie oznacza, że automatycznie będzie robić świetne zdjęcia. Skorzystaj z tych wskazówek, zanim prześlesz swoje zdjęcia lub wydrukuj je i przygotuj się na komplementy od przyjaciół i rodziny, na co to świetna robota robisz!

About Porady i wskazówki dla fotografów na każdym poziomie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly