Poniżej znajdziesz naprawdę świetne wskazówki na temat fotografii

Poniżej Znajdziesz Naprawdę świetne Wskazówki Na Temat Fotografii

Fotografia może być trudne, jeśli nigdy nie robi zdjęcie z odpowiednim aparatem przed. Możesz uzyskać przeciążenie informacjami ze względu na liczbę dostępnych zasobów i informacji. Poniższy artykuł pomoże Ci lepiej zrozumieć niektóre z podstaw fotografii.

Jeśli wiesz, że masz naprawdę ważne strzelać następnego dnia, upewnij się, że masz duży odpoczynek. Tak, brak snu bezpośrednio doprowadzi do utraty osądu, co zaszkodzi jakości strzałów, które bierzcie. Dostać co najmniej osiem godzin odpoczynku w nocy przed sesję zdjęciową.

Zwróć uwagę na naturalne oświetlenie. Być może trzeba użyć funkcji lampy błyskowej lub zainstalować dodatkowe źródła światła, ale można użyć naturalnego oświetlenia do tworzenia ciekawych efektów światła i cienia. Odpowiednio ustaw obiekt. Upewnij się, że fotografia nie jest zbyt ciemna lub zbyt jasna.

Dobrą fotografią Wskazówka jest skupić się na tematy, które Cię interesuje. Jeśli znajdziesz się robienia zdjęć rzeczy, które Cię nie interesują, to nie powinno być zaskoczeniem, gdy widzisz, że ludzie nie są zainteresowani zdjęciami. Zbieranie temat, że jesteś pasjonatem jest bardzo ważne.

Herezje ' pewien fotografia podstęp ów powinieneś próbować. Gdy wiesz, jak szybkość migawki wpływa na fotografie, możesz manipulować nimi, aby dodać interesujące zdjęcia. Ustawienia M, S, A i P znajdują się w aparacie. Ustawieniem P jest tryb programu. To ustawienie ma aparat określić prędkość migawki i przysłony automatycznie. Wybierz tryb "P", gdy nie jesteś pewien, co będziesz strzelać.

Użyj filtra obiektywu polaryzacyjnego w aparacie, aby zminimalizować odblaski z bezpośredniego światła słonecznego i stworzyć równomierny rozkład światła. Jest to niezbędne podczas fotografowania w bezpośrednim świetle słonecznym, ale również może być korzystne w każdej sytuacji oświetlenia. Pomyśl o filtry polaryzacyjne obiektyw jako okulary przeciwsłoneczne dla aparatu. Są niedrogie, łatwe do dołączenia i mają dodatkową korzyść w zakresie ochrony drogich obiektywów przed zarysowaniami.

Dobra wskazówka fotografii, które mogą pomóc, to spróbować biorąc wiele różnych zdjęć tego samego przedmiotu. Jest to świetny sposób, aby pomóc Ci stać się bardziej kreatywny. Będziesz zmuszony spróbować wszystkiego, co możesz, aby uzyskać ciekawy, ale niepowtarzalny strzał za każdym razem.

Wielką wskazówkę fotograficzna jest przynieść aparat z Tobą, gdziekolwiek jesteś. Nigdy nie wiadomo, kiedy może okazać się niesamowita okazja. Jeśli nie masz aparatu w tych momentach, to na pewno pożałujesz później. Zawsze staraj się zabrać ze sobą kamerę gdziekolwiek jesteś.

Nie musisz stanąć zupełnie jeszcze podczas fotografowania danego przedmiotu. W rzeczywistości, można i powinien poruszać się, aby znaleźć kąt, który zapewnia najlepszy strzał. Czy osiedlić się na strzelanie z góry, poniżej, w prawo lub w lewo, eksperyment, lub wziąć strzały z każdego kąta, aby zdecydować post-Shooting.

Czy jesteś świadomy "magicznej godziny" w fotografii? Ten okres czasu odnosi się do czasów dnia znanego jako Zmierzch i świt. Te magiczne czasy tworzą bardzo miękkie i ciepłe warunki oświetleniowe. Jest tylko 45 minut wokół Wschodu i zachodu słońca, aby dodać to piękne światło do zdjęć, więc odpowiednio zaplanować.

Dobre zdjęcie powinno uchwycić tylko część czegoś. Nie trzeba uzyskać panoramiczne widzenie, gdy można znaleźć odpowiedni szczegół, który mówi wszystko. Powinieneś nauczyć się szukać czegoś, co będzie mówić ludziom i przekazać znaczenie, którego szukasz.

Kup aparat DSLR (Digital Single-Lens Reflex), jeśli chcesz robić profesjonalnie wyglądające fotografie. Kiedy robisz zakupy na aparat fotograficzny, nie martw się o ile megapikseli produkt ma; Zamiast tego, skupić się na matrycy obrazu. Większość profesjonalnych fotografów kupić pełnoklatków DSLR kamer, które podejmują niezwykle wyraźne zdjęcia przedmiotu.

Jeśli dążymy do podjęcia najlepszych zdjęć, należy upewnić się, że obiekty są w odpowiedniej ostrości. Posiadanie przedmiotu w pełnej ostrości jest kluczowym elementem do robienia fantastycznych zdjęć, które odzwierciedlają swój styl i swoje zamiary podczas fotografowania. Na wczesnych zdjęciach powinieneś skupić się na centrowania przedmiotu. Niech tło się wyryje.

Kiedy szukasz, aby uzyskać przyczepność ostrych strzałów za pomocą statywu, trzeba uzyskać pilota, dzięki czemu można wyeliminować drgania aparatu. Można również użyć czasomierza w aparacie. Nawet jeśli nie masz statywu, może to działać świetnie, ale potrzebujesz stabilnej powierzchni, aby ustawić kamerę.

Podczas robienia zdjęć aparatem Unikaj nienaturalnych upraw. Wygląda niechlujnie lub dziwne, gdy kawałki głowy, całe głowy, ręce lub nogi są odcięte. Zapamiętaj zdjęcia powinny zawierać tematy główne cechy.

Marka filmu, którego używasz, jest ważna, więc rozważ ją uważnie. Większość fotografów na wszystkich poziomach umiejętności rozwinęła zamiłowanie do określonego typu filmu. Nie ma dużych zalet dla pewnej marki nad inną. To pozostawia go całkowicie do preferencji osoby.

Pamiętaj, aby pamiętać, tło obrazu, ponieważ rzeczywiście można poprawić swój temat w ten sposób. Prosty dodatek do każdego zdjęcia naprawdę dodaje dodatkowy widok czasami. Mając perspektywę będzie podkreślić temat swojego obrazu i dodać odsetki.

Oto zdjęcie timesaver! Uzyskać gorący poziom bańki buta. Są one dość proste w instalacji, a nawet łatwiejsze w użyciu. Jest to najlepszy i najprostszy sposób, aby zapewnić, że zdjęcia, które biorą są całkowicie poziom. Jest to coś, co można zrobić z oprogramowaniem do edycji, ale jest o wiele łatwiej uchwycić zdjęcie tak, jak chcesz.

Podczas planowania podróży fotografii ulicznej, należy wziąć pod uwagę trasę, którą zamierzasz podjąć przed opuszczeniem domu lub hotelu. Istnieje wiele pięknych i unikalnych obrazów do przechwytywania i poświęcenie czasu na zaplanowanie trasy przed czasem będzie łatwiej uzyskać wszystkie strzały, które chcesz.

Wskazówki i techniki, które zostały dostarczone w tym artykule pomoże Ci stać się najlepszym fotografem wokół. Umieść te wskazówki w akcji, a zobaczysz świetne wyniki na zdjęciach.

About Poniżej znajdziesz naprawdę świetne wskazówki na temat fotografii

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly