Poniżej znajdziesz doskonałe wskazówki na temat fotografii

Poniżej Znajdziesz Doskonałe Wskazówki Na Temat Fotografii

Jeśli którykolwiek z twoich zdjęć jest mniej niż optymalny, ryzykujesz zrujnowanie swojej reputacji zawodowej. Oto pomocne strategie w kierunku stania się lepszym fotografem.

Starannie Skomponuj fotografię. Czasami może być rzeczywiście przenieść rzeczy wokół, aby uzyskać odpowiedni kontrast lub światło, które chcesz. Jeśli fotografujesz obiekty, Obróć je, aby uzyskać odpowiedni kąt. W miarę postępów, dowiesz się, jak sprawić, aby scena wygląda naturalnie podczas komponowania.

Trzymaj swoje techniki fotograficzne proste i nieskomplikowane. Przez większość czasu, biorąc spektakularny obraz nie wymaga, aby dostosować Tony ustawień, w tym kolor i te ruchy.

Podczas robienia zdjęcia na zewnątrz, spróbuj to zrobić albo w godzinach porannych lub przed słońce ustawia. To dlatego, że niebo nie jest tak wysokie na niebie w tych czasach, więc temat obrazu nie będzie miał tyle cienia, jak to w godzinach południa.

Użyj raczej niskiej czułości ISO. Dobry ISO jest około 200. Korzystanie z tego zakresu ISO sprawi, że Twoje zdjęcia wyglądają ciemno w pewnych sytuacjach, ale można łatwo zmienić kontrast i światło na komputerze. Jeśli używasz wyższego ISO, dostaniesz dużo hałasu na zdjęciu, co sprawia, że edycja trudniejsze.

Nie próbuj być unikalny przez cały czas. Nie stracisz swój status jako dobrego fotografa, jeśli wziąć kilka klasycznych wyglądających strzałów. Naucz się odróżnić to, co jest sztuką, a co nie. Nie Edytuj swoje podstawowe zdjęcia swoich znajomych, aby ich wygląd Artsy.

Pamiętaj, że fotografia jest dobrą czynnością do samodzielnego praktykowania. Twoi znajomi mogą się niecierpliwi i spieszyć podczas pisania zdjęć. Jeśli masz przyjaciół, którzy korzystają z robienia zdjęć, nie pozwól, aby ich wizja wpływały na własne kompozycje. Społeczny aspekt fotografii przychodzi później, gdy można spojrzeć na swoje zdjęcia z przyjaciółmi.

Wykorzystaj natychmiastowy feedback z cyfrowego aparatu fotograficznego. Ekran w aparacie cyfrowym może pokazywać podstawy, w jaki sposób zdjęcie wyszło natychmiast po przyciągnięciu strzału. Ucz się od błędów i rób kolejne zdjęcia, nie musisz już czekać na wydruki.

Przysłona, czułość ISO i szybkość migawki połączone mogą pomóc w stworzeniu wspaniałych zdjęć. Te trzy rzeczy wpływają na ekspozycję obrazu. Nie chcesz mieć prześwietlone lub niedoświetlone zdjęcie, jeśli można go uniknąć, chyba że jest to, co pierwotnie szukał. Eksperymentuj z tymi funkcjami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób współpracują ze sobą i jakiego rodzaju kombinacji lubisz używać.

Wiele zadań wymaga od nas, abyśmy umieszczali rzeczy równomiernie i symetrycznie, aby uzyskać najlepsze wyniki. Chociaż nawet, skoncentrowane podejście do życia może być dobre w wielu dziedzinach - biorąc pod uwagę fotografię, poza centrum może być czasami najlepszym podejściem. Uważaj na funkcje auto-focus, które blokują się do tego, co znajduje się w środku obiektywu. Możesz użyć ręcznego ustawiania ostrości, aby wyśrodkować obraz tak, jak chcesz, a następnie zrobić zdjęcie.

Kiedy przygotowujesz się do pokazania wszystkich zdjęć, które zostały podjęte do innych osób, upewnij się, że są tylko pokazując i dzielenie się najlepszymi zdjęciami. Nie każdy będzie tak miły, jeśli widzą strzał praktyce, bez względu na to, czy jest otoczony przez dobre. Pokaż swoje najlepsze dla ludzi.Przechowuj Notes z datami dni, w których zrobiłeś Zdjęcia z lokalizacją, w której strzelasz. Możesz dostać tak szczegółowe, jak chcesz w tych notatek. Są one przeznaczone, aby pomóc Ci zapamiętać dokładnie, gdzie i kiedy wziął zdjęcia, dzięki czemu można dodać go do podpisów później.

Uzyskać ludzi, że jesteś fotografowania czuć się jak najbardziej komfortowo. Łatwym sposobem na to jest, aby porozmawiać z nimi i pokazać im swoje zdjęcie w aparacie. Będą one prawdopodobnie poluzować, co znacznie łatwiej wziąć ich obraz.

Weź czas, aby słuchać tego, co inni myślą o swoich zdjęciach. Biorąc zarówno pozytywne, jak i negatywne krytyki będzie Ci lepszy fotograf. Może się okazać, że rzeczy, które nie lubisz to tylko to, co inni szukają na zdjęciu, które kochają.

Musisz upewnić się, że trzymaj aparat suche przez cały czas, ale nie należy unikać możliwości, aby zrobić zdjęcia w deszczu. Nie ma nastroju całkiem jak jeden deszczowy dzień lub noc może tworzyć. Może to zrobić dla niektórych bardzo ciekawych zdjęć dla widzów.

Podczas zapisywania cyfrowych kopii zdjęć na komputerze poświęć trochę czasu na ich uporządkowanie, aby można je było znaleźć i używać w późniejszym czasie. Najlepszym sposobem jest zazwyczaj do daty. Wielu fotografów lubi myśleć o zdjęciach jako o osi czasu, więc randki z nimi pomagają im zapamiętać, czym są.

Daj temat coś patrzeć, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu oczu z obiektywem. Jesteś pewny, aby uzyskać bardziej naturalnie wyglądające zdjęcia, jeśli nie masz ich patrząc bezpośrednio do obiektywu. Poproś ich, aby skoncentrują się na czymś za Tobą lub patrząc na jedną lub drugą stronę.

Jeśli próbujesz zrobić zdjęcie obiektu na odległość, nie przejmuj się lampą błyskową aparatu. Będziesz miał szczęście, jeśli podróżuje przez 10 stóp. Jednak 5 stóp jest bardziej realistyczne. Jeśli obiekt jest dalej, że lampa błyskowa staje się stratą energii baterii, a nie jest przydatna.

Fotografia jest formą sztuki, która wymaga dużo pracy, aby doskonalić, ale z praktyką i dając te wskazówki spróbować, na pewno można poprawić swoje zdjęcia. Musisz zbadać i uzyskać krytykę, aby dowiedzieć się, jak można się poprawić. Zrób coś dobrego dla siebie, korzystając z tych wskazówek, dzięki czemu można poprawić swoje umiejętności fotograficzne.

About Poniżej znajdziesz doskonałe wskazówki na temat fotografii

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly