Pomysły easy photography znajdują się w poniższym artykule

Pomysły Easy Photography Znajdują Się W Poniższym Artykule

Jeśli stwierdzisz, że wiele zdjęć wychodzi z tego samego stylu i brakuje czegoś, czego nie możesz całkiem założyć, spróbuj czegoś nowego. Istnieje nieskończona liczba sposobów, aby uzyskać dobry strzał na jednym elemencie lub miejscu. W tym artykule dostarczymy Ci kilka sugestii, które mogą pomóc zmienić rodzaj obrazów, z którymi skończysz.

Podczas fotografowania kogoś, upewnij się, że jesteś blisko nich, aby zmaksymalizować jakość szczegółów na twarzy. Jest to bardzo ważne, ponieważ będziesz chciał uchwycić każdy aspekt ich wypowiedzi, aby pomóc spersonalizować zdjęcia, które można podjąć.

Podczas robienia zdjęcia na zewnątrz, spróbuj to zrobić albo w godzinach porannych lub przed słońce ustawia. To dlatego, że niebo nie jest tak wysokie na niebie w tych czasach, więc temat obrazu nie będzie miał tyle cienia, jak to w godzinach południa.

Rób zdjęcia dziwne i ciekawe rzeczy podczas podróży do nowego miejsca. Te fotografie mogą czuć się nieistotne, a nawet nieco głupie, jak robisz zdjęcia; ale mogą dodać do swoich wspomnień i pomóc odtworzyć ciekawą historię. Można robić zdjęcia ulic i znaków drogowych, zagranicznych produktów spożywczych, monet i biletów podróżnych.

Rozważ fotografowane pamiątki kupione podczas podróży. Można zrobić zdjęcie sklepu, w którym coś kupiłeś lub po prostu fotografować obiekt z oryginalnym tłem. Ta fotograficzna pamiątkę tworzy trwałą pamięć o kontekście, w którym dokonano zakupu i czyni go jeszcze bardziej sensowne, gdy wrócisz do domu.

Znalezienie odpowiedniego przedmiotu jest niezbędne dla fotografii. Bez względu na to, jak dobry sprzęt jest lub jak umiejętnie można skomponować obraz, zawsze trzeba dobry temat do pracy. Wybierz nieożywione obiekty, które Cię zainspirują, lub poszukaj chętnego uczestnika, który może pełnić rolę Twojej muzy.

W przypadku robienia zdjęć z oświetleniem fluorescencyjnym jako jedyne dostępne źródło światła, Dostosuj balans bieli kamer do prawidłowych ustawień. Światło fluorescencyjne daje zimny, a nie ciepły efekt. Oznacza to, że trzeba będzie dostosować ustawienia, aby zwiększyć czerwony i zmniejszyć niebieskie tony.

Przed podjęciem tego obrazu, upewnij się, że przyniesie się najlepiej w swoim temacie! Poczuj tło wszystkich Twoich zdjęć. Bądź świadomy rzeczy blisko i w oddali. Również, użyj tego oka, aby zobaczyć, jak kolor będzie kontrast z tematem zdjęcia. Jeśli tło i temat nie siatki dobrze, należy znaleźć inne miejsce!

Ustaw aparat na najniższą natywną iso, jaki ma. Oznacza to, że aparat będzie produkować ciemniejszy obraz, który może być edytowany w programie fotograficznym z mniejszym hałasem niż zdjęcie zrobione w innym zakresie ISO. Dzięki temu możesz bardziej elastycznie edytować zdjęcia w sposób zadowalający.

Niektóre rozszerzenia, które mogą być używane na soczewki są filtry. Mogą robić wiele różnych rzeczy i są łatwo przykręcone do obiektywu. Najczęściej używanym filtrem kamery jest filtr UV. Zapobiega to uszkodzeniu obiektywu przez ostre światło słoneczne. Ponadto, może pomóc w ochronie obiektywu przed uszkodzeniem, jeśli spadł.

Wielką wskazówkę fotograficzna, która naprawdę może Ci pomóc jest rozpoczęcie korzystania z worków z piaskiem, aby zważyć sprzęt. Jeśli używasz dużych lamp studyjnych, należy zdecydowanie zważyć je z worków z piaskiem. Byłoby katastrofą, gdyby ten kosztowny sprzęt nagle upadły i pękały.

Podczas fotografowania budynku lub krajobrazu, należy rozważyć fotografowanie z kąta, który zawiera silny punkt zainteresowania oprócz "większego obrazu". Przykładem może być kolorowy bukiet kwiatów obok budynku lub majestatyczny dąb w czołówce tego odległego zachodu słońca. Krajobrazy są często tracone w tłumaczeniu, jeśli nie są zdefiniowane przez ich bliskość do innych elementów.

Odpowiednie oświetlenie jest bardzo ważne przy ustalaniu pewnego tonu lub nastroju. Bądź jasne, o rodzaju oświetlenia, które chcesz na zdjęciach i nie tylko osiedlić się na cokolwiek oświetlenie jest dostępne.

Umieść filtr polaryzacyjny na soczewce. Korzystanie z filtra polaryzacyjnego pomoże zmiękczyć zdjęcia. Jeśli nie masz filtra polaryzacyjnego, trzymaj okulary przeciwsłoneczne przed obiektywem. Umieść okulary tak blisko obiektywu, jak to możliwe, więc nie kończy się coraz obręczy okularów na zdjęciu.

Nie zawsze trzeba robić zdjęcia poziomo. Niektóre z najbardziej uderzających zdjęć zdarzają się, gdy aparat jest obracany w pionie. Powiększ, aby uchwycić interesujące szczegóły, lub pomniejszyć, jeśli chcesz umieścić całe ludzkie ciało w kadrze.

Kiedy nadszedł czas, aby wydrukować zdjęcia z aparatu cyfrowego, zawsze wybieraj dokumenty wykonane specjalnie dla obrazów fotograficznych. Papiery gładkie są niepokryte i rozpraszają atrament, podczas gdy papiery atramentowe mają solidną podstawę i są pokryte powierzchniami pochłaniającymi atrament. Wypróbuj matowy papier, aby uzyskać eleganckie, artystyczne wykończenie.

Podczas kadrowania zdjęcia należy zwracać uwagę na kompozycję. Profesjonaliści używają prostej formuły zwanej "regułą trzeciej", co oznacza po prostu psychicznie podzielić obraz na trzy sekcje. Rzadko jest to dobry pomysł, aby umieścić swoją główną cechę w środku kompozycji. Wielu doradza umieszczenie ważnego punktu ogniskowego w prawej trzeciej części skomponowanego strzału.

Teraz, gdy masz kilka nowych pomysłów, które pomogą poprawić swój styl fotografii, baw się dobrze i spróbuj zobaczyć, ile z nich pracuje dla Ciebie. Może się okazać, że wszystkie z nich poprawić swoje zdjęcia, lub może się okazać, że niektóre po prostu nie dodać to, czego szukasz do stylu, który już mają. Co najważniejsze, po prostu baw się dobrze!

About Pomysły easy photography znajdują się w poniższym artykule

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly