Naucz się robić niesamowite zdjęcia w ciągu kilku minut

Naucz Się Robić Niesamowite Zdjęcia W Ciągu Kilku Minut

Idziesz do fotografii po raz pierwszy? Pewnie nawet nie wiesz od kogo zacząć. To nie jest tajemnicą, że rozpoczęcie robić zdjęcia po raz pierwszy może być nieco przytłaczające. Poniżej znajduje się kilka porad, które mogą przyczynić się do uczymy się właściwie robić zdjęcia nieco łatwiejsze.

Upewnij się, że aparat jest prawidłowo przytrzymany. Trzymając aparat poprawnie zmniejsza szansę, że nieodpowiedni ruch ruiny strzał. Trzymaj aparat z ramionami blisko ciała i dłoni pod aparatem, aby zapobiec upadku aparatu lub potrząsanie.

Przed wykonaniem zdjęcia upewnij się, że masz odpowiednie oświetlenie. Oświetlenie jest być może najważniejszym czynnikiem w tworzeniu dobrej czarno-białej fotografii, ponieważ wpływa na teksturę, kontrast i kształt obrazu. Oświetlenie boczne może generować pewne dramatyczne fotografie, ponieważ tworzy cienie i podświetla krawędzie kształtów.

Podczas robienia zdjęć, upewnij się, że obiekt jest tak zrelaksowany, jak to możliwe przez cały czas. Jednym ze sposobów, że można zwiększyć relaks jest użycie muzyki w tle. Spowoduje to zwrócenie uwagi podmiotu z dala od znaczenia fotografii, dzięki czemu można osiągnąć najwyższą jakość obrazu.

Nie strzelać w pełnym świetle dziennym. Masz zamiar uzyskać jedne z najlepszych zdjęć na dzień zachmurzenie. Jasne światło słoneczne może powodować prześwietlenie, utratę szczegółów i straszne cienie. Strzelać o zmierzchu lub o świcie w dniach, które nie są pochmurne dla uzyskania optymalnych rezultatów na zdjęciach.

Poruszaj się w pobliżu obiektu. Przedmioty pozbawione koloru lub szczegóły są jedną z najgorszych rzeczy, które można zobaczyć na zdjęciu. Postaraj się, aby to łatwe na widowni, aby móc zobaczyć obrazy wyraźnie i żywe.

Przygotuj się do zrobienia zdjęcia przez cały czas. To nie znaczy, że powinieneś mieć aparat w ręku, oznacza to, że powinieneś być w odpowiednim stanie umysłu przez cały czas. Spójrz na świat tak, jakby widząc go przez kamerę. Kiedy widzisz coś ciekawego, zrobić zdjęcie.

Jeśli chcesz dostać się do robienia zdjęć w staromodny sposób spróbować znaleźć starą kamerę filmową i biorąc kilka strzałów! Użyj czarno-białej folii, która ma wartość ISO 200 dla dramatycznych fotografii. Spróbuj wydruków wykonanych na różnych dokumentach, takich jak papiery oparte na włóknie.

Aby zdjęcia wyglądające bardziej wyraziste, Graj nieco z perspektywą, skalą i oczekiwaniami. Można zrobić każdy obiekt dzień wyglądać kreatywnie, jeśli umieścisz go gdzieś, że będzie wyglądać inaczej niż w rzeczywistości jest. Pracuj nad swoimi kompozycjami, aby uzyskać unikalne podjęcie na znanym obiekcie.

Jeśli poważnie myślisz o fotografii, Użyj statywu. Statywy trzymać aparat nadal, co oznacza, że dostaniesz wyjątkowo wyraźny strzał podczas korzystania z nich. Są one szczególnie przydatne, gdy robisz zdjęcie krajobrazu, wydarzenie sportowe lub cokolwiek dzieje się w nocy.

Podczas robienia zdjęć zawsze należy ustabilizować ręce. Jeśli statyw nie jest przydatny odpoczynek ramiona na stole, ścianie lub nawet innej osoby, aby uzyskać wyraźny strzał. Ponadto, trzymając oddech podczas robienia zdjęcia będzie trzymać aparat z ruchu i zapewnić obraz, którego potrzebujesz.

Podczas robienia zdjęcia zrób to szybko. Bądź gotowy do strzału, a nie przegapisz ulotne zdjęcie. Można łatwo przegapić szczególny moment w czasie, gdy zwierzęta się antsy, i uśmiechy nosić cienkie na tematy. Nie Spędzaj cały swój czas błahy z ustawieniami, pozwalając na szansę na poślizgu strzał od.

Niektóre rozszerzenia, które mogą być używane na soczewki są filtry. Mogą robić wiele różnych rzeczy i są łatwo przykręcone do obiektywu. Najczęściej używanym filtrem kamery jest filtr UV. Zapobiega to uszkodzeniu obiektywu przez ostre światło słoneczne. Ponadto, może pomóc w ochronie obiektywu przed uszkodzeniem, jeśli spadł.

Każde zdjęcie, które zabierasz, potrzebuje punktu kontaktowego. Określ punkt centralny przed przyciąganiem obrazu. Próbując określić punkt centralny, staraj się myśleć o tym, co będzie rysować widza. Zachowaj punkt centralny proste, jeśli używasz zbyt wiele punktów kontaktowych będzie tylko mylić widoku. Nie musisz, aby punkt centralny być centrum obrazu, ale trzeba się wyróżniać.

Nadszedł czas na statyw. Weź go z szafy i znaleźć zwolnienie przewodu. Nadal masz te neutralne filtry gęstości? Pobierz je zbyt. Jedziesz na noc strzelać na targach szkolnych. Przybyłeś. Zobacz ładne kolorowe oświetlenie na kabiny i przejażdżki? Będziesz fotografować Diabelski Młyn, odsłaniając nie dla ogólnej sceny, ale dla świateł. Umieść aparat na statywie i zamocuj przewód. Ustaw niskie ISO, na 100 lub, jeśli to możliwe, niższe. Użyj szybkości migawki może piętnaście sekund. Ustaw otwór przysłony na f/16 lub mniejszy, jeśli aparat może zrobić to sprawi, że światła punktowe wyglądają jak gwiazdy. Weź kilka testów ekspozycji i dokonać korekty, i używać filtrów gęstości neutralnej, jeśli to konieczne. Masz gotowy produkt! Dzięki statywu, wszystko jest ostre, z wyjątkiem upiorów obrazów uczciwych widzów poruszających się, a obracające się Diabelski Młyn pojawia się jako okrągły smuga wspaniałych kolorach. Światła na kabin błyszczą jak gwiazdy.

Jak widać, Fotografia nie jest nigdzie w pobliżu tak przerażające, jak to może pojawić się na początku. Wystarczy pomyśleć o wszystkich korzyści, jakie ma i wszystkie koszty, które może zająć, ponieważ jesteś teraz wystarczająco dobry, aby robić zdjęcia specjalnych chwil bez korzystania z profesjonalistą.

About Naucz się robić niesamowite zdjęcia w ciągu kilku minut

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly