Dowiedz się więcej o perfect photography z tych porad

Dowiedz Się Więcej O Perfect Photography Z Tych Porad

Używałeś aparatu przez całe życie, ale teraz chcesz wyraźnie rozróżnić między robieniem zdjęć a sztuką. Chcesz wiedzieć, czego potrzeba do tworzenia wysokiej jakości obrazów. Porady w tym artykule daje wszystko, co musisz wiedzieć, aby zabrać swoje zdjęcia do następnego poziomu.

Trzymaj swoje techniki fotograficzne proste i nieskomplikowane. Przez większość czasu, biorąc spektakularny obraz nie wymaga, aby dostosować Tony ustawień, w tym kolor i te ruchy.

Zachmurzone niebo nie powinno być uwzględniane w kompozycji obrazu. Posiadanie zbyt dużo szarego nieba może sprawić, że Twoje strzały pojawią się w umyciu i wyciszony. Jeśli znajdziesz się fotografowania w zachmurzone niebo, przy klasycznych, czarno-białych zdjęć może być najlepszym rozwiązaniem. Należy dołączyć niebo na zdjęciach, jeśli jest to jasny dzień i jeśli światło nie jest zbyt jasne.

Użyj dyfuzora, aby zminimalizować negatywne skutki fotografowania z lampą błyskową. Wbudowana lampa błyskowa na większości kamer produkuje zdjęcia, które mają wysoki kontrast jasno-ciemny, co sprawia, że wyglądają one ostre i nierealistyczne. Dyfuzor rozprowadza światło z lampy błyskowej, rozprowadzając go bardziej równomiernie i czyniąc Zdjęcia Flash wyglądają bardziej naturalnie.

Posiadanie wystarczającej ilości światła jest ważne dla robienia zdjęć wysokiej jakości, ale jeśli robisz zdjęcia w jasnym lub bezpośrednim świetle słonecznym, może skończyć się z złych strzałów ze względu na zbyt dużo światła. Słońce może powodować cienie, mętny i podkreśla, że nie schlebo temat. Najlepsze czasy dnia zrobić zdjęcie są wczesnym rankiem i późnym wieczorem.

Podczas fotografowania portretów izoluj obiekt. Użyj średniego teleobiektywu lub średniego ustawienia teleobiektywu w zoomie. To, w połączeniu z dużym otworem przysłony (spróbuj f/4 lub większe), rozmywa pierwszy plan i tło. Skup się na oczach. Użyj rozproszonego oświetlenia, aby uzyskać pochlebny wygląd. Jeśli na zewnątrz, czekać na zachmurzone niebo lub strzelać z obiektu w cieniu i słońce na plecach.

Najlepszym sposobem na zrujnowanie fotografii jest przeniesienie aparatu podczas fotografowania. Trzymaj aparat nieruchomo i daj mu wsparcie podczas naciskania przycisku migawki. Rozmawiając z profesjonalistami, powiedzą Ci zawsze używać statywu. Czasami statyw to nie tylko praktyczne rozwiązanie. Użyj cokolwiek jest dostępne jak wspierają aparatu na ścianie lub na szczycie ogrodzenia zrobić wielki strzał.

Wykorzystaj natychmiastowy feedback z cyfrowego aparatu fotograficznego. Ekran w aparacie cyfrowym może pokazywać podstawy, w jaki sposób zdjęcie wyszło natychmiast po przyciągnięciu strzału. Ucz się od błędów i rób kolejne zdjęcia, nie musisz już czekać na wydruki.

Kwiaty są bardzo wielkie i piękne rzeczy do zrobienia zdjęcia bez względu na to, gdzie jesteś. Istnieje tak wiele różnych rodzajów kwiatów, i tak wiele różnych sposobów, aby wydobyć ich piękno na zdjęciu. Mimo wszystko, staraj się unikać robienia zdjęć kwiatów, gdy jest wietrznie na zewnątrz.

Podczas robienia zdjęć miej oko na wszystkie rodzaje naturalnej geometrii. Zwróć szczególną uwagę na wszelkie "linie", że oko może odebrać na obszarze lub na temat, który będzie strzelanie. Znajdź "linię" i użyj go, aby zrobić dobry strzał.

Nie pozwól, aby wielki strzał go, ponieważ były zbyt zajęty, dostosowując swoje ustawienia. I odwrotnie, unikaj kupowania kamer, które oferują tylko automatyczne ustawienia, ponieważ stracisz szansę na wywieranie twórczego wpływu na strzały. Poznaj opcje i wybierz ustawienie, które umożliwia przełączanie niektórych elementów, które chcesz kontrolować.

Zainwestuj w małe, szybkie karty pamięci zamiast jednego, który będzie dużo trzymać. To pomoże Ci chronić zdjęcia, które zostały podjęte, jeśli coś powinno się zdarzyć, aby karta się nie powiedzie. Nie czekaj zbyt długo, aby wykonać kopię zapasową obrazów na dysku twardym, aby uniknąć utraty wszystkiego.

Strzelać do przedmiotów z różnych kątów, aby znaleźć unikalną perspektywę. Każdy może fotografować oczywiście piękną scenę. Próba zdobycia różnych perspektyw poprzez uzyskanie ponad lub poniżej tematu. Rozważ Eksperymentowanie ze sposobem komponowania obrazów z różnymi kątami na boki.

Znalezienie typu lub marki sprzętu, który działa dobrze dla Ciebie jest niezbędna, jeśli chcesz rozwijać fotografię jako hobby życia. Profesjonaliści często polecają jedną konkretną markę lub inną, ale niektórzy mniej znani producenci oferują również mocne opcje.

Miej oko na pogodę na zewnątrz. Warunki pogodowe mogą stworzyć wiele możliwości, aby poprawić lub zniszczyć wielki obraz. Nadal można uzyskać wspaniałe zdjęcia na zewnątrz w pochmurny dzień. Skomponuj swoje zdjęcia tak, że szare niebo nie jest w rzeczywistości w ramce. Nie pozwól, aby powstrzymać Cię od robienia wspaniałych zdjęć.

Spróbuj użyć zwolnienia migawki podczas przechwytywania Zdjęcia Krajobrazowego. To sprawi, że jest możliwe, aby uzyskać te trudne zdjęcia bez szansy na chwieje aparatu, gdy trzeba nacisnąć przycisk migawki. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na uzyskanie jednego, użyj funkcji timer, która jest wbudowana w aparacie.

Istnieje kilka strzałów, gdzie nie trzeba uzyskać najbardziej szczegółowo, a następnie są zdjęcia były zdjęcia sukcesu jest całkowicie zależna od ostre i wyraźne szczegóły. Gdy mamy do czynienia z tym ostatnim, spróbuj obniżyć ustawienie ISO. To zapewni Ci najwięcej szczegółów w Twoich ujęciach.

Użyj programu Photoshop, aby wybielić zęby fotografu. Prześlij obrazy do programu i ręcznie umyj jasność na zębach. To da tematowi naturalny biały uśmiech. Proste zmiany, takie jak ten, przejdą długą drogę w tworzeniu tematu wygląda świetnie.

Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, każdy może zrobić zdjęcie, ale potrzeba prawdziwego artysty, aby ich fotografia była uważana za sztukę. Powinieneś się okazać, że wiele pomocnych wskazówek w tym artykule pomoże Ci na właściwej drodze, jeśli to jest rzeczywiście twój cel.

About Dowiedz się więcej o perfect photography z tych porad

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly