Czy marzyłeś o zostaniu fotografem

Czy Marzyłeś O Zostaniu Fotografem?

Wiele osób, które podejmują wiele zdjęć, kończy się zawsze szuka więcej sposobów, aby poprawić swoją technikę i uchwycić lepsze ujęcia. To może być niekończąca się misja, ale nadal można uzyskać wiele wspaniałych zdjęć podczas podróży. Ten artykuł zawiera kilka pomysłów, które z nadzieją pomogą Ci w tym zadaniu.

Graj z ustawieniami przysłony. Weź kilka zdjęć tego samego przedmiotu z różnymi ustawieniami, aby zobaczyć, jak to wpływa na wygląd końcowego zdjęcia. Większe f-przystanki pozwalają uzyskać cały krajobraz w centrum uwagi, podczas gdy mniejszy f-stop będzie zwrócić uwagę tylko na środku ramki.

Użyj statywu, aby uzyskać maksymalną stabilność kamery. Dla losowych strzałów swoich dzieci lub budynków, trochę drgań aparatu nie jest Wielka sprawa, ale na raz w życiu strzałów, które naprawdę ważne, trochę drgań aparatu może zrujnować idealną pamięć. Jeśli statyw nie jest dostępny, spróbuj ustawić kamerę na płaskiej powierzchni.

Upewnij się, że masz dobre poczucie głębokości podczas fotografowania krajobrazów. Ustalenie skali poprzez umieszczenie obiektu w planie obrazu. Można zwiększyć ogólną ostrość obrazu przy użyciu małej przysłony ustawić odpowiednio dla typu aparatu, którego używasz.

Dobra wskazówka fotograficzna jest nie dostać zbyt odprowadzone z posiadania najlepszego i najnowszego sprzętu. Technologia zawsze będzie się poprawiać i chyba że jesteś milionerem, to po prostu nie jest realistyczne martwić się o uzyskanie najlepszego aparatu. Postaraj się dobrze wykorzystać to, co masz.Dobra wskazówka fotograficzna nie jest odprowadzona z posiadania najnowszego i najlepszego sprzętu. Technologia jest zawsze poprawa i chyba że jesteś milionerem, to po prostu nie realistyczne martwić się o najnowszy sprzęt. Dobrze wykorzystać to, co masz.

Podczas robienia zdjęć ludzi, twój obiekt będzie wyróżniać się najlepiej na tle, które jest trochę zamazane. Posiadanie pełnego skupienia tła spowoduje oderwanie się od obiektu, co utrudni kierowanie fokusu widza do właściwej lokalizacji. Najłatwiej to osiągnąć, odsuwając obiekt od tła.

Po wybraniu zdjęcia i mają zamiar nacisnąć przycisk, upewnij się, aby pozostać nadal i nie oddychać. Możesz zniszczyć swój strzał przypadkowo przesuwając. Jeśli musisz, daj sobie kilka sekund, aby dostać się w wygodnym miejscu i stoją nadal.

Zbliż się do robienia zdjęć. Zwłaszcza, gdy robisz serię strzałów, z których wybierzesz najlepszy, dostać się tam. Im lepsza scena wypełnia ramkę, tym lepszy będzie ogólny obraz. Weź kilka strzałów, dzięki czemu można uzyskać najładniejszy strzał możliwe.

Musisz być szybki! Pracuj nad refleks, dzięki czemu możesz robić szybsze Zdjęcia! To zajmie się praktyką, ale trzeba szybko dostać się do sprzętu. Nie pozwól raz w życiu strzał przechodzą przez ponieważ były zajęte przegrzewa z przypadków i czapki. Znajdź przenośny schowek na aparat, który zapewni łatwy dostęp.

Rozwijaj swoją twórczą wizję. Możesz uczynić obiekt z codziennego życia wyglądać interesująco, Jeśli wiesz, jak przyjąć punkt widzenia, który różni się od tego, co widzi każdy. Możesz użyć swojej wyobraźni, aby pokazać zwykłe obiekty w oryginalnych ustawieniach lub poza ich codziennym użytkowaniu. Spójrz na świat z innego punktu widzenia.

Zawsze upewnij się, że korzystasz z najlepszych ustawień fotografowania dla obiektów. Różnią się one w zależności od obiektu lub oświetlenia. Generalnie jednak, chcesz mieć oko na ISO. Spróbuj użyć najniższego ISO możliwe dla sytuacji, aby uniknąć ziarna w strzał.

Podczas robienia zdjęcia, wiele czynników wchodzi w grę, która określi, czy zdjęcie wychodzi dobrze. Jeśli jest zbyt dużo światła, gdy zdjęcie zostanie zrobione, Zdjęcie wyjdzie z blasku. Jeśli aparat nie jest skoncentrowany, Zdjęcie wyjdzie rozmyte. A jeśli aparat jest przechylony zdjęcie wyjdzie przechylony, jak również. Dlatego zawsze jest dobry pomysł, aby zrobić wiele zdjęć obiektu podczas dostosowywania z ustawieniami aparatu, aby upewnić się, że masz co najmniej jedną właściwą fotografię.

Korzystanie z wbudowanej lampy błyskowej aparatu rzadko jest dobrą rzeczą. Prawdopodobnie spowoduje to ostre cienie z twardego światła, które odkłada. Rozproszone światło będzie działać znacznie lepiej dla Ciebie. Zainwestuj w zintegrowaną lampę błyskową dla swojego aparatu. Możesz skierować lampę błyskową z dala od obiektu, aby uniknąć twardego światła.

Rozmycie może zniszczyć inny, świetny obraz. Rozmycie można naprawić na kilka sposobów. Jednym ze sposobów jest zapewnienie, że aparat jest nadal. Można to zrobić za pomocą statywu lub stężenia siebie, więc łatwiej jest utrzymać aparat nadal. Można również użyć trybu działania aparatu. Spowoduje to automatyczną regulację ustawień szybkości aparatu i pomoże zatrzymać rozmycie.

Podczas fotografowania krajobrazów, użyj zdefiniowanych linii, aby skierować uwagę na sekcję, którą chcesz podświetlić. Przykładami zdefiniowanych linii w ustawieniu na zewnątrz mogą być płoty, drogi, strumienie lub drzewa. Umieść siebie i kamerę w sposób, aby użyć istniejących linii prowadzić widza oko w kierunku tej stodoły lub zachodu słońca lub pola kwiatów w oddali.

Zawsze strzelać pod różnymi kątami, niezależnie od tego, co jest przedmiotem. Nie tylko będzie to daje wiele widoków do wyboru, to często zaskoczy Cię z perspektywy, że nigdy nie brałby pod uwagę. Niech temat obecny się w kółko, jak poruszać obiektyw w różnych pozycjach.

Wykonując te kolejne kroki w drodze do niesamowitych zdjęć na każdym kroku, spróbuj użyć porad, które dostarczymy z każdym strzałem. Nie wszystkie style fotografii są takie same i może się okazać, że nie wszystkie wskazówki pomogą Ci cały czas. Użyj tych, które można i pamiętaj, aby zająć trochę czasu, aby cieszyć się wynikami.

About Czy marzyłeś o zostaniu fotografem

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly