K+N, cracow wedding photographer | kolorowy zawrót głowy, sari i upalne majowe południe.

Przed czym najbardziej drżą fotografowie ślubni i pary młode? Przed deszczem? Niewątpliwie pogoda, jaką mamy obecnie za oknem, jest poważnym utrudnieniem w czasie ślubu. Każdy chce powiedzieć “tak” w piękny, słoneczny dzień. Wszystko ma iść gładko, aż do upojnej nocy i słodkiego przebudzenia. Deszcz czasem brzydko wygląda na zdjęciach (a właściwie, nie tyle sam deszcz, co szare, pozbawione wyrazistych chmur niebo). W piękną sobotę, pod koniec maja, z aurą wszystko było jak należy. Nie obyło się jednak bez niespodzianek.

Dzień wcześniej, szedłem raźnym krokiem Plantami, w kierunku Placu Wszystkich Świętych. Pomyślałem sobie, że (przy okazji) rzucę okiem na miejsce sobotniej “akcji”, a przy okazji ochłodzę się nieco w lubianym przeze mnie kościele. Skręcając w ulicę św.Anny (zbieżność nazw – nieprzypadkowa), stanąłem nagle jak wryty. Przed kościołem stały 2 koparki, kilku budowlańców przekrzykiwało się głośno, a piękne, szerokie schody prowadzące do kościoła były otoczone sznurem odgradzającym je od rozkopanej ulicy. “Piękny widok, nie ma co” – mruknąłem w duchu do siebie, z dziwnym z perspektywy czasu optymizmem, zacząłem wierzyć, że to wszystko się dzieje “na chwilę”, że już następnego dnia, w ślubną sobotę, wszystkie doły znikną, piasek sam schowa głowę w piasek, a koparki ukryją zęby i grzecznie powrócą do swoich garaży. Po prostu nie wierzyłem, że tak pięknie zapowiadający się ślub, może być utrudniony przez czyjeś ambitne plany wymiany asfaltu, kostki czy innych nawierzchni.
Niestety, dzień później powitał mnie “widok znajomy ten”. W oczach najlepszej z żon ujrzałem niepewność, pomieszaną ze sceptycyzmem. Nie było wątpliwości, planowane wcześniej zdjęcia pod kościołem miały zostać mocno okrojone. Dorożka mająca przywieść młodą parę została odwołana, a sami młodożeńcy jak i ich goście, udowodnili, że duch tak łatwo nie ginie, nic nie jest ważniejsze od tego, co w sercu. Wszyscy pełni humoru i potrafiący cieszyć się życiem, z entuzjazmem wzięli udział we wspaniałym krakowskim ślubie, który mieliśmy ogromną przyjemność fotografować.
Kolorowe szaty, różne oblicza szyku i elegancji, godność, powaga, radość, miłość, prostota i magia ślubnego dnia, kiedy wszystko widzimy inaczej (a czasem z wrażenia nic nie widzimy i znajomi muszą nam opowiadać ;))
Zdjęcie sari jednej z uczestniczek uroczystościGoście witają się przed śłubem w Kościele św.Anny w KrakowieUśmiechnięci goście na ślubie w krakowskim kościeleZdjęcie w Kościele św. Annyfotografia-przed-ślubemmoment oczekiwania na wejście panny młodejZdjęcie czekającego pana młodegoprzygotowania do wejścia na ślubFotografia ślubna w KrakowiePanna młoda prowadzona przez swojego tatę do ślubu w kościele św.annyZdjęcie bukietu w rękach Panny Młodejśłub w Krakowie w maju 2015Zdjęcie ślubne z przysięgi Panna Młoda czyta słowa przysięgi19-radość-małżonkówWedding impressionWedding rings in cracowMr. Groom and his future wifewedding kiss Małżonkowie tuż po ślubie pozują do zdjęćWyjście z kościoła św.annyDeszcz kwiecistych płatków na ślubnej fotografiifotografowie ślubni i ich krakowskie ujęciaJust married in CracowPaństwo Młodzi w kwiatachPrzyjaciółki i druhny pod kościołem św.annyPortret matki z dzieckiem na krakowskim ślubieKrakowskie zdjęcie ślubne w wersji b&wzdjęcie grupowe przyjaciół młodej pary pod kościołem św. Annyfotografia rodzinna w krakowieZdjęcie familijne krakówZdjęcie pod kościołem św.annyFlowers and women-flowerszdjęcie ślubne grupowe w krakowiefotografia ślubna na krakowskim dziedzińcuZdjęcie Panny Młodej z dziewczynką na rękachZdjęcie rodzinne w Krakowieślubne zdjęcia reportażowe robione w KrakowiePan Młody z siostra i bukiet ślubnywoman group photo in Cracowwedding portrait on location in CracowPodczas sesji plenerowej w KrakowieNa zdrowie! w KrakowieKrakowska sesja ślubna plenerowa Na tle pieknych drzwiMłodzi sfotografowani na schodachPanstwo młodzi pozują na schodach w KrakowieSesja zdjęciowa po ślubie w KrakowieŚlubny buziak w ogrodach rektorskichMałżeńska czułość na zdjęciu FotopaletyPortret plenerowy KrakówSesja zdjęciowa po ślubiePod drzewami na krakowskich PlantachMłodzi pozują na sesji po ślubieRadosne zdjęcie młodej pary na sesji plenerowej w KrakowieDelikatny portret plenerowyFotka plenerowa z KrakowaBride and Groom in CracowPortret ślubny zrobiony w KrakowiePaństwo Młodzi z gołębiamiGo,łębie i Młoda Para na Rynku w KrakowieFotografia portretowa przy krakowskim Wentzlufotografie w krakowieSchody w WentzluGoście piją zdrowie Młodej ParyPaństwo Mlodzi subtelnie

 

Podobał Ci się ten kolorowy ślub?
Obejrzyj zdjęcia ślubne z Krakowa Ani i Filipa 🙂

no comments
komentarz

Your email is never published or shared. Required fields are marked *